Wczytuję...

Różyny - Morelowy Zakątek

Zobacz, co słychać na budowie osiedla "Morelowy Zakątek" w Różynach

Kwiecień 2021

Po przedłużającej się zimie udało nam się zakończyć zagospodarowanie terenu. Tym samym budowa pierwszego etapu «Morelowego Zakątka» praktycznie dobiegła końca. Niektórzy Klienci rozpoczęli już przygotowania do przeprowadzki.

Grudzień 2020

W budynkach trwają ostatnie poprawki kosmetyczne, czas więc zabrać się za otoczenie. Na zewnętrz rozpoczęliśmy kształtowanie terenu oraz montaż ogrodzeń.

Listopad 2020

W Morelowym Zakątku naprawdę nie oszczędzamy i nie stosujemy najtańszych rozwiązań. Dowodem na to może być m.in. montaż rekuperacji z odzyskiem ciepła, za którą będzie odpowiadała jedna z najlepszych central wentylacyjnych na rynku Thessla Airpack 400h z ponadstandardowym sterownikiem pokojowym Air++. Ten zestaw gwarantuje nie tylko to, że w domu zawsze będzie świeże powietrze, ale zapewnia też, że rachunki za gaz — w związku z ograniczoną «ucieczką ciepła» — będą niskie.

 

Październik 2020

Zakończyła się budowa długo wyczekiwanej przez nas sieci gazowej, z której będzie zasilany «Morelowy Zakątek». To oznacza, że możemy przystąpić do końcowych prac w obiekcie, m.in. wyposażenia kotłowni w wysokiej jakości kotły jednofunkcyjne Buderus z zasobnikami wody.

 

Lipiec 2020

Na budowie osiedla «Morelowy Zakątek» w Różynach zakończyliśmy prace przy montażu elewacji. Czekamy jeszcze na zakończenie niezależnej od nas budowy przyłącza gazowego. Gdy tylko błękitne paliwo popłynie do budynków rozpoczniemy proces zagospdoarowania otoczenia.